O nás

Společnost Hostýnské papírny (HOSPA) byla založena v roce 1991. Vznikla privatizací, jako jedna z částí po rozdělení státního podniku Brněnské papírny. Ale skutečná historie oborové výroby se odvíjí již od roku 1895, kdy v Bystřici pod Hostýnem začalo působit knihařství Emil Navrátil a následně jeho syn postavil továrnu, která pod názvem ENBYS vyráběla pořadače a podobné výrobky z papíru a lepenky až do převratu v roce 1948. Továrna pokračovala ve výrobě i během socialistického experimentu pod různými názvy národních podniků a proto se můžeme chlubit již více než 120 letou historií.

     V současné době se naše produkce zaměřuje především na výrobky z potahované lepenky a PVC, dále nabízíme výrobu z kartonu, polypropylénu, koženky, kůže a dalších materiálů. Standardní výrobky si můžete prohlédnout v našem katalogu, umístěném na těchto stránkách. Vedle těchto standarních výrobků se zaměřujeme také na zakázkovou výrobu. Díky kvalifikovaným zaměstnancům jsme schopni splnit většinu speciálních zadání našich klientů. Klademe důraz na kvalitu a že se nám to daří, osvědčuje dlouholetá spolupráce jak s místními tak i zahraničními zákazníky. Věříme, že Vás naše výrobky zaujmou nejen svojí rozmanitostí, ale také kvalitou a těšíme se na případnou spolupráci.

 

COMPANY HOSTYNSKE PAPIRNY (HOSPA)

Company Hostynske papirny (HOSPA) was established in 1991 after splitting of state company Brnenske papirny. But the real factory history has begun in 1895 like bookbindery. So this year we have 120 anniversary of production continuity. 
Currently factory manufacturing various products mainly from combination board and PVC foils, rarely from PP, leather and other materials. Some of products you can see on follow sheets. 
Skilled workers are able to produce in very good quality as is approved by long time cooperation with Semikolon. 
In the neighborhood of factory are well cooperating suppliers for raw materials like PVC foil, leatherette as well as high tech equipped printing factories. 
Hoping you are interested in our products and we can start cooperation soon. Pavel Rada, managing director

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím