Novinky

27/4

Velký box na sešity s klopnou

Profesionálně ztvárněná grafika africké přírody a zvířat od známého cestovatele a fotografa Richarda Jaroňka. Každý motiv doprovází příběh zvířat v divočině, text je česky a anglicky, potah výrobku je proveden v matném laminu s parciálním UV lakem. Velký box na sešity formátu A4 má hřbet 5 cm.

989427

více informací

27/4

Desky na výkresy

Profesionálně ztvárněná grafika africké přírody a zvířat od známého cestovatele a fotografa Richarda Jaroňka. potah výrobku je proveden v matném laminu s parciálním UV lakem. Desky tvoří set s dalšími školními potřebami, jako jsou boxy, desky na číslice a písmenka, kroužkové bloky apod. Desky mají proseklé ucho a gumičku.

 

989428

více informací

27/4

Podložka na stůl

Psací podložka o velikosti 60x40 cm je určena pro školáky na stůl. Je opatřena plastovým obalem proti poškrábání. Na boční straně má plastovou kapsu.

 

989426

více informací

27/4

Boxy na sešity

Profesionálně ztvárněná grafika africké přírody a zvířat od známého cestovatele a fotografa Richarda Jaroňka. Každý motiv doprovází příběh zvířat v divočině, text je česky a anglicky, potah výrobku je proveden v matném laminu s parciálním UV lakem. 

 

989421 formát A4

989420 formát A5

více informací

27/4

Bloky kroužkové

Profesionálně ztvárněná grafika africké přírody a zvířat od známého cestovatele a fotografa Richarda Jaroňka. Každý motiv doprovází příběh zvířat v divočině, text je česky a anglicky, potah výrobku je proveden v matném laminu s parciálním UV lakem. Náplň tvoří 100 listů linkovaného papíru v kroužkové mechanice.

 

989422 formát A4

989423 formát A5

více informací

3/6

Zakázková výroba z PVC

Výroba obalů, visaček, pouzder a dalších produktů z PVC na zakázku 

více informací

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím